حرفه ای شو

توی این قسمت مطالبی رو میبینی که جای دیگه پیدا نمیکنی.

دوره های آموزشی کسب و کار اینترنتی ویدولیمو، کمی تخصصی تر به موضوع کسب و کار آنلاین و بازاریابی شبکه های اجتماعی پرداخته و مسیر رو برای ایجاد یک پیج قوی و هدفمند هموار کرده است.

ویدولیمو برای اثبات صداقت خود متعهد میشود که تمامی مطالب این قسمت اگر بعد از خرید به هر دلیلی موردپسند خریدار واقع نشد میتواند تمامی هزینه خود را به صورت کامل پس بگیرد؛ فقط کافیست به ما پیام دهید.

استوری اینستاگرام

آموزش استوری اینستاگرام

(0 تا 100)

در این پکیج 20 ویدیو کوتاه و بلند رو میبینید که شامل تمامی امکانات و دسترسی های لازم برای گذاشتن استوری در اینستاگرام میباشد. همچنین، کلی پیشنهاد خلاقانه داره که با کمک گرفتن از آنها میتونید استوری و عکس های خلاقانه طراحی کنید.

استوری اینستاگرام مثل یک ویرایشگر عکس کامل و حرفه ای رفتار میکند و شما میتونید با کمی خلاقیت استوری های فوق العاده جذابی خلق کنید که به جذب مخاطب بیشتر و رضایت فالوورها کمک زیادی میکند.
25 هزار تومان
آموزش کامل igtv اینستاگرام

قدرت باور نکردنی IGTV اینستاگرام

تلویزیون اینستاگرام قابلیتی است که چند وقته به اینستاگرام اضافه شده و این امکان رو به ما میده که ویدیو هایی طولانی تر در پیج اینستاگرام کسب و کارمون به اشتراک بگذاریم ولی این تمام ماجرا نیست ...

ما تووی این پکیج سعی کردیم هر آن چیزی که لازمه و شما ( به عنوان یک نفر و یا یک شرکت ) باید بدونید رو به شما بگوییم. چرا باید از IGTV استفاده کنیم، چگونه از IGTV برای رشد کسب و کارمون استفاده کنیم، ویدیو ها رو به چه شکل منتشر کنیم تا بازخورد بهتری بگیریم و ...
25 هزار تومان
ویدولیمو، شبکه کسب و کار آنلاین و برندسازی