شما در مرحله " شرایط مشاوره " هستید

اطلاعات فردی شما با موفقیت ثبت شد.

آیا میدانستید؟

اگر معدل شما بالای ۱۲ است، شانس تحصیل در دانشگاه های انگلستان را دارید.

در گام بعد شما وارد مرحله اطلاعات سوابق تحصیلی میشوید.

مشاوره تحصیلی انگلستان

یک ساعت مشاوره که در آن به تمامی سوالات در مورد امکانات دانشگاه ها،‌ جزئیات رشته تحصیلی انتخابی شما،‌ استادان دانشگاه، شرایط پذیرش و ابهامات شما پاسخ داده خواهد شد.

این مشاوره از طریق اسکایپ یا واتساپ با مشاوران ما در دانشگاه گلاسترشایر و به زبان فارسی انجام خواهد شد. همچنین مزایای تحصیل در انگلستان و فرصت های پیش روی مناسب شما در این کشور نیز در این مشاوره بررسی خواهد شد.

۹۹۰,۰۰۰ تومان

اطلاعات سوابق تحصیلی شما با موفقیت ثبت شد.

آیا میدانستید؟

دانشگاه های انگلستان انواع بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی را در نظر دارند.

در گام بعد شما وارد مرحله رزرو زمان مشاوره میشوید.

مشاوران گروه ویدولیمو به زودی با شما تماس میگیرند.
لطفا بعد از انجام مشاوره، فرم زیر را کامل کنید.

آیا میدانستید؟

اگر علاقه به تغییر گرایش تحصیلی خود دارید، دانشگاه های انگلستان این امکان را به شما میدهند.

در گام بعد شما وارد مرحله آماده سازی مدارک میشوید.

لطفا در این مرحله مدارک لازم برای گرفتن پذیرش را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید.

اگر مدارک را ترجمه هم نکردید،‌ لطفا فایل PDF ورژن فارسی مدارک موجود را بفرستید.

مدارک را با ترتیب زیر داخل یک فولدر قرار دهید، زیپ کنید و به آدرس ایمیل زیر ارسال کنید:

۱ – آخرین مدرک تحصیلی

۲ – ریزنمرات مدرک تحصیلی

۳ – رزومه تحصیلی یا CV

۴ – انگیزه نامه (SOP / Motivation Letter)

۵ – دو توصیه نامه (Recommendation Letter)

۶ – مدرک زبان

در این مرحله صحت مدارک ارسالی شما بررسی خواهد شد و در صورت منطبق بودن با شرایط پذیرش دانشگاه به شما اطلاع داده خواهد شد تا فرایند اپلای آغاز شود. 

وضعیت:

هیچ مدرکی تاکنون آپلود نکرده اید.

پس از تایید مفاد قرارداد و امضای دیجیتال طرفین، ۵۰٪ مبلغ قرارداد ( معادل ریالی 1000£ ) را لطفا از طریق یکی از روش های زیر واریز کنید تا فرایند ارسال مدارک برای دانشگاه و پذیرش اولیه انجام شود.

شماره IBAN ( پرداخت ریال )
به نام خشایار شجاعی

توجه : حتما در تاریخ ارسال وجه، قیمت روز را با مشاوران ویدولیمو چک کنید.

IR۷۵ - ۰۶۱۰ - ۰۰۰۰ - ۰۰۷۰ - ۰۸۴۵ - ۲۹۳۴ - ۱۷

شماره IBAN ( پرداخت پوند )
به نام خشایار شجاعی

TR97 0001 0090 1002 5943 5050 04

در این مرحله پذیرش اولیه دانشجو از سوی دانشگاه تایید خواهد شد و در صورت نقص مدارک به متقاضی اطلاع داده خواهد شد تا مدارک تکمیل و برای پذیرش نهایی اقدام شود.

همچنین به موازات در این مرحله درخواست اقساط پرداخت شهریه و همچنین تخفیف تا سقف 3000£ به دانشگاه از سوی تیم ویدولیمو ارائه خواهد شد.

در این مرحله شما پذیرش نهایی را از سوی دانشگاه دریافت خواهید کرد و پس از پرداخت قسط اول شهریه دانشگاه ( مبلغ 3000£ ) همچنین ۵۰٪ باقی مانده قرارداد ( معادل ریالی 1000£ ) را از طریق درگاه پرداخت واریز خواهید کرد و نامه ای رسمی از سوی دانشگاه برای ارائه به سفارت دریافت خواهید کرد.

در این مرحله تمامی دانشجویان تازه وارد و مسئولین دانشگاه از دپارتمان های مختلف (امور دانشجویی، مالی، … ) در یک جلسه آنلاین حضور دارند و دانشجویان جدید میتونند سوالات خود را در مورد شرایط دانشگاه، پرداخت، زندگی و … سوال کنند.

در این مشاوره، نحوه دریافت وقت سفارت، مدارک مورد نیاز، نحوه ارائه این مدارک و همچنین نکات ضروری و پنهان برای ساده کردن فرایند به شما اطلاع داده خواهد شد.

پس از دریافت ویزا،‌ شما میتوانید شرایط اقامت خود را مشخص کنید،‌ خوابگاه خود را رزرو کنید و برای حضور در کلاسها آماده شوید. ما در این مرحله تفاوت خوابگاه ها از نظر امکانات، مکان آنها نسبت به دانشکده محل تحصیل شما و امکان مشاهده آنها از طریق ویدیو را برای شما فراهم میکنیم.

به سوالات شما از انتخاب خط هوایی مناسب،‌ نحوه و رزرو حمل و نقل از فرودگاه تا محل اقامت،‌ چگونگی دریافت اتاق و قوانین به شما اطلاع داده خواهد شد.

شما میتوانید پس از حضور در دانشگاه، برای حفظ آرامش و تطابق راحت تر با محیط جدید، با مشاورین ما در ارتباط باشید تا با محیط دانشگاه و کلاس های خود آشنا شوید، با اساتید خود ارتباط برقرار کنید؛ و همچنین برای خریدهای روزانه،‌ امکانات قانونی موجود و نحوه پیدا کردن شغل از آنها کمک بگیرید.