آکادمی | زمان مطالعه ۸ دقیقه

هزینه های سئو وبسایت

اگه وقت نداری الان بخونی، مقاله رو دانلود کن بعدا بخون.
cheap and affordable SEO packages

هزینه سئو سازی وبسایت هم مانند زمان آن به عوامل زیادی بستگی دارد.

در واقع، همه چیز به شما برمیگردد.

اما اگر بخواهیم دقیقتر هزینه های سئو را بررسی کنیم، باید به یکسری موارد توجه کنیم که در ادامه مقاله به آن میپردازیم.

 

فهرست مطالب

محاسبه هزینه هر کلیک برای طراحی تبلیغات

فهرست مطالب

هزینه سئو یک سایت

آیا شما کسی را میخواهید که تمام مدت روی وبسایت شما کار کند؟ یا فقط برای شما نتیجه بدست آمده مهم است؟ شاید ترجیح میدهید فقط در پایان هر ماه گزارشی از نحوه پیشرفت دریافت کنید و درگیر جزئیات نشوید. همه چیز امکان دارد، شما به دنبال چه هستید؟

به طور متوسط هزینه یک نفر که تمام زمان خودش را روی وب سایت شما سپری کند و در واقع در استخدام شما باشد ماهانه از 300$ تا 5000$ خواهد بود، که این میانگین میتواند در کشورهای مختلف و با توجه به قابلیت های شخص متفاوت باشد.

 

اما اگر قصد دارید سئو وب سایت خود را بدست تیم یا شرکت تبلیغاتی بدهید، باید توجه کنید، چه خدماتی به شما ارائه میکنند. آیا تولید محتوا بر عهده آنها خواهد بود یا نه، آیا در پکیج های ارائه شده، هزینه ای برای تبلیغات در نظر گرفته شده؟

خدمات دیجیتال مارکتینگ

تولید محتوا و تبلیغات عناصر جدایی ناپذیر از سئو هستند، میزان و کیفیت تولید محتوا و تبلیغات به شدت بر روی قیمت تاثیر گذار خواهند بود، از آنها غافل نشوید.

شما میتوانید پکیج های زیادی را با قیمت های مختلف پیدا کنید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.
بطور متوسط پکیج های ارائه شده توسط شرکت های مختلف را از 200$ تا 10000$ میتونید ببینید و بهترین گزینه برای خود را انتخاب کنید.

مواردی که در قیمت گذاری سئو تاثیر دارند

این اعداد فقط یک بازه کلی از قیمت هاست که با هدف آشنایی عمومی شما از هزینه احتمالی در این مقاله آورده شده است، و شما میتونید کمتر و بیشتر از این قیمت ها افراد و پکیج های مختلفی پیدا کنید، در کنار مواردی که بالا به آن اشاره کردیم موارد زیر هم به عنوان هزینه های سئو درنظر بگیرید که در قیمت گذاری تاثیر خواهند داشت:

بررسی آسان رقبا و نقاط قوت و ضعف آنها

تفاوت ارزانترین و گرانترین سئو سایت

برای سئو وب سایتتون هیچگاه قیمت را به تنهایی ملاک انتخاب قرار ندهید،  قیمت یکی از فاکتورهای مهم انتخاب در کنار سایر فاکتورها است اما تنها معیار نیست.

لزوما  سئو ارزان، خوب یا بد نیست، شما باید ببینید با توجه به بودجه ای که دارید، به دنبال چه دستاوردهایی هستید، آیا خواسته های شما با بودجیتان همخوانی دارد؟

cheap SEO packages vs expensive SEO

هر زمان که به دنبال بهینه سازی وب سایت برای موتور جستجو هستید ، به یاد داشته باشید که SEO یک سرمایه گذاری بلند مدت است. شما با نمایش بیشتر سایت خود در موتورهای جستجو ، موفقیت خود را تضمین می کنید که به کسب و کار شما کمک می کند تا بازدید ، تبلیغات و فروش بیشتری داشته باشد. همچنین این روش به نسبت به روش های دیگه بازاریابی بازگشت سرمایه بالاتری و عمر بیشتری خواهد داشت.

در انتخاب پکیج های سئو خود به این نکته توجه کنید که فرد یا گروهی که با آن همکاری می کنید، از روش های غیرقانونی و به اصطلاح کلاه سیاه برای افزایش اعتبار وب سایت شما استفاده نکنند، که اگر این کار را بکند در واقع وب سایت خود را نابود کرده اید که بازگشت به نقطه اول کار بسیار دشواری است و بهتره به دنبال یک وب سایت جدید باشید.

اگر به دنبال سئو مقرون به صرفه هستید میتونید با مشاورین ما در ارتباط باشید شرکت ویدولیمو میتونه تضمین مورد نظر شما را در اختیارتان قرار بده و بهترین برنامه سئو را با توجه به بودجه شما مشخص کند تا بهترین سود آوری را برای شما داشته باشد.

هزینه انجام سئو سایت

سئو به یک استراتژی بلند مدت و ادامه دار نیاز دارد. پس زمانی که شما یک پکیج سئو انتخاب میکنید باید توجه کنید که فرد مقابل به چشم یک شریک به کار شما نگاه کند و دغدغه های شما و تیمتان برایش مهم باشد نه افرادی که فقط به دنبال سود کوتاه مدت و فروش پکیج های خود هستند.

در انتخاب پکیج سئو و تیمی که قصد شروع کار را دارید باید توجه کنید که همه چیز شفاف باشد، آژانس یا تیمی که با آن کار میکنید باید در تمام امور شفاف و صادق باشد، این موضوع از قیمت گذاری در سایت شروع میشود و میتواند در زمان پروژه تمامی آنالیزها و استراتژی ها را شامل شود.

قبل از شروع کار لیست تمام کارهایی که قرار است در زمان مشخص انجام شود را از آن تیم بخواهید و اگر نیاز به تغییر در آن میبینید قبل از شروع پروژه اعلام کنید تا مسیر روشن تری در ادامه فعالیت گروهی خود داشته باشید

در زیر میتوانید تمامی جزییات  پکیج ها و زمان مورد نیاز و هزینه آنها را مشاهده کنید.

ابزار رایگان شناخت مخاطب هدف

با اطلاعات و آمار دقیق از حوزه کاری خود، حدس و گمان را کنار بگذارید و یک مسیر بی خطر را شروع کنید

سوالات متداول

آیا شما کسی را میخواهید که تمام مدت روی وبسایت شما کار کند؟ یا فقط برای شما نتیجه بدست آمده مهم است؟ شاید ترجیح میدهید فقط در پایان هر ماه گزارشی از نحوه پیشرفت دریافت کنید و درگیر جزئیات نشوید. همه چیز امکان دارد، شما به دنبال چه هستید؟

برای چندمین بار تاکید میکنم که این اعداد فقط یک بازه کلی از قیمت هاست که با هدف آشنایی عمومی شما از هزینه احتمالی در این مقاله آورده شده است، و شما میتونید کمتر و بیشتر از این قیمت ها افراد و پکیج های مختلفی پیدا کنید، در کنار مواردی که بالا به آن اشاره کردیم این موارد هم در قیمت گذاری تاثیر خواهند داشت:

برای سئو وب سایتتون هیچگاه قیمت را به تنهایی ملاک انتخاب قرار ندهید، قیمت یکی از فاکتورهای مهم انتخاب در کنار سایر فاکتورها است اما تنها معیار نیست.