خوشبختانه فضای دیجیتال فرصتی را فراهم کرده که کسب و کارتون رو در زمان خواب هم رشد دهید.

هر کسب و کاری برای رشد و توسعه بیشتر در فضای دیجیتال، نیاز به این خدمات دارد:

خدمات دیجیتال مارکتینگ، حوزه بزرگی از فعالیت ها را در ارتباط با رشد کسب و کار ها در دنیای آنلاین شامل میشود که هر یک تخصص و تجربه بالایی را می طلبد.

برای کارایی هرچه بیشتر و رشد سریعتر کسب و کار ها، نیازمند یک تیم متشکل از تمامی متخصصین حوزه های مختلف است.

هر فعالیت اقتصادی یا برند تجاری، برای رشد سریعتر خود، نیازمند یک تیم مجرب از متخصصین مختلف است که یک مشاور خوب میتواند با کمترین هزینه و بالاترین بازدهی، مسیر رشد برندها را مشخص کرده و متخصصین موردنیاز را گرد هم جمع آوری کند.

وجود یک مشاور در کنار کسب و کار ها به آنها کمک میکند تا هم از هزینه های غیرضروری جلوگیری شود و هم سازمان بتواند در زمان فرصت ها و تهدیدات، بهترین انتخاب را داشته باشد تا سرعت رشد خود را بیشتر کند.

تعرفه خدمات دیجیتال مارکتینگ

هزینه خدمات دیجیتال مارکتینگ، بسته به نوع فعالیت، امکانات، خواسته ها و چشم انداز های هر سازمان، میتواند متفاوت باشد و نمیتوان یک نسخه عمومی برای همه پیچید!

برخی از خدمات، تعرفه و قیمت مشخصی دارند؛ اما برخی دیگر از خدمات، به راحتی قابل محاسبه نیستند و قیمت گذاری آنها بسته به موارد مختلف میتواند متغیر و یا دارای یک بازه قیمت باشد.

برخی از مواردی که برای قیمت گذاری ملاک محسوب میشود به عبارت زیر است :

تخصص کارپذیر

تجربه کارپذیر

خواسته های کارفرما

بدون شک تفاوتی وجود دارد بین فردی که تجربه بالاتری دارد و زمان بیشتری برای یک پروژه صرف میکند نسبت به کسی که تازه فعالیت خود را آغاز کرده است و درنهایت خروجی حاصل پروژه از این 2 نفر با هم تفاوت فاحشی خواهد داشت.

من چقدر باید هزینه کنم؟

برای اطلاع دقیق تر از مقدار هزینه و زمان موردنیاز صرف شده برای پروژه ها، ما به اطلاعاتی همچون نوع فعالیت شما و جایگاهتان در بازار نیاز داریم؛ پس با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان ما برای حضور قدرتمند در حوزه آنلاین و رسیدن به اهداف سازمانی خود استفاده کنید.

vidolimo
آژانس دیجیتال برندینگ ویدولیمو