مراحل پذیرش دانشگاه گلاسترشایر انگلیس

اگر در جستجوی اطلاعات تکمیلی دانشگاه‌های انگلستان و مراحل اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی هستید، از طریق پروسه ۱۵ مرحله ای زیر با ما در ارتباط باشید.

اطلاعات فردی

سوابق تحصیلی

رزرو زمان مشاوره

مشاوره اپلای و پاسخ به سوالات شما

یک ساعت مشاوره که در آن به تمامی سوالات در مورد امکانات دانشگاه ها،‌ جزئیات رشته تحصیلی انتخابی شما،‌ استادان دانشگاه، شرایط پذیرش و ابهامات شما پاسخ داده خواهد شد.

این مشاوره از طریق اسکایپ یا واتساپ با مشاوران ما در دانشگاه گلاسترشایر و به زبان فارسی انجام خواهد شد. همچنین مزایای تحصیل در انگلستان و فرصت های پیش روی مناسب شما در این کشور نیز در این مشاوره بررسی خواهد شد.

آماده سازی مدارک

بارگذاری مدارک

در این مرحله مدارک لازم برای گرفتن پذیرش را از طریق ایمیل برای ما ارسال خواهید کرد.

اگر مدارک را ترجمه هم نکردید،‌ لطفا فایل PDF ورژن فارسی مدارک موجود را بفرستید.

بررسی و تایید مدارک

در این مرحله صحت مدارک ارسالی شما بررسی خواهد شد و در صورت منطبق بودن با شرایط پذیرش دانشگاه به شما اطلاع داده خواهد شد تا فرایند اپلای آغاز شود. 

دانلود قرارداد نهایی و شروع فرایند

شما در این مرحله، قرارداد نهایی را از طریق پلتفرم ویدولیمو دریافت خواهید کرد.

پس از تایید مفاد قرارداد و امضای دیجیتال طرفین، ۵۰٪ مبلغ قرارداد ( معادل ریالی۴۰۰£ ) را از طریق درگاه پرداخت واریز خواهید کرد تا فرایند ارسال مدارک برای دانشگاه و پذیرش اولیه انجام شود.

لازم به ذکر است تمام مراحل انجام پروسه بصورت آنلاین انجام خواهد شد و در صورت عدم پذیرش دانشگاه تمام هزینه دریافتی به فرد متقاضی عودت داده خواهد شد.

دریافت پذیرش اولیه و آفر ویژه

در این مرحله پذیرش اولیه دانشجو از سوی دانشگاه تایید خواهد شد و در صورت نقص مدارک به متقاضی اطلاع داده خواهد شد تا مدارک تکمیل و برای پذیرش نهایی اقدام شود.

همچنین به موازات در این مرحله درخواست اقساط پرداخت شهریه و همچنین تخفیف تا سقف 3000£ به دانشگاه از سوی تیم ویدولیمو ارائه خواهد شد.

دریافت پذیرش نهایی

در این مرحله شما پذیرش نهایی را از سوی دانشگاه دریافت خواهید کرد و پس از پرداخت قسط اول شهریه دانشگاه ( مبلغ 3000£ ) همچنین ۵۰٪ باقی مانده قرارداد ( معادل ریالی 400£ ) را از طریق درگاه پرداخت واریز خواهید کرد و نامه ای رسمی از سوی دانشگاه برای ارائه به سفارت دریافت خواهید کرد.

پرسش و پاسخ با مسئولین دانشگاه

در این مرحله تمامی دانشجویان تازه وارد و مسئولین دانشگاه از دپارتمان های مختلف (امور دانشجویی، مالی، … ) در یک جلسه آنلاین حضور دارند و دانشجویان جدید میتونند سوالات خود را در مورد شرایط دانشگاه، پرداخت، زندگی و … سوال کنند.

مشاوره ویزا

در این مشاوره، نحوه دریافت وقت سفارت، مدارک مورد نیاز، نحوه ارائه این مدارک و همچنین نکات ضروری و پنهان برای ساده کردن فرایند به شما اطلاع داده خواهد شد.

مشاوره و رزرو خوابگاه

پس از دریافت ویزا،‌ شما میتوانید شرایط اقامت خود را مشخص کنید،‌ خوابگاه خود را رزرو کنید و برای حضور در کلاسها آماده شوید. ما در این مرحله تفاوت خوابگاه ها از نظر امکانات، مکان آنها نسبت به دانشکده محل تحصیل شما و امکان مشاهده آنها از طریق ویدیو را برای شما فراهم میکنیم.

مشاوره نهایی

به سوالات شما از انتخاب خط هوایی مناسب،‌ نحوه و رزرو حمل و نقل از فرودگاه تا محل اقامت،‌ چگونگی دریافت اتاق و قوانین به شما اطلاع داده خواهد شد.

شروع تحصیل

شما میتوانید پس از حضور در دانشگاه، برای حفظ آرامش و تطابق راحت تر با محیط جدید، با مشاورین ما در ارتباط باشید تا با محیط دانشگاه و کلاس های خود آشنا شوید، با اساتید خود ارتباط برقرار کنید؛ و همچنین برای خریدهای روزانه،‌ امکانات قانونی موجود و نحوه پیدا کردن شغل از آنها کمک بگیرید.